Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ItsBeauty Haberler

The Body Shop Olive serisiyle cildinize hayat veriyor!

The Body Shop Olive serisiyle cildinize hayat veriyor!

Doğal bakım ve güzellik ürünleriyle The Body Shop, sağlık, gençlik ve güç kaynağı zeytinyağı ile cildinizi canlandırıp, ona hayat veriyor. The Body Shop, Olive serisiyle, kendinizi her zaman zinde ve genç hissetmenizi sağlıyor.

Dünyaca ünlü cilt bakım ve güzellik zinciri The Body Shop, gücünü doğadan alan ürünleriyle bizi şımartmaya devam ediyor. The Body Shop, gençlik ve sağlık kaynağı; zeytinyağını vücudumuzun hizmetine sunuyor. Bütün yaz boyunca zararlı etkenlere maruz kalan cildinizi The Body Shop’ın güzellik, bakım ve keyif alanındaki uzmanlığından yararlanarak yenilemenin tam zamanı!

The Body Shop, Olive serisi cilde yoğun bakım yaparak cildi rahatlatıp, yumuşatıyor, kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Pürüzsüz, ipeksi bir görünüme kavuşan cilt, her zaman sağlıklı ve genç kalıyor. Zeytinyağının mucizevi etkilerinden yararlanan seride, vücudu rahatlatan krem, duş jeli, peeling ve sprey yer alıyor.

Tarih boyunca sağlıklı beslenmenin temeli olarak görülen zeytinyağı aynı zamanda çok etkili bir nemlendirici. Özellikle Akdeniz kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan zeytin ve zeytinyağı zengin içeriği ile vücudu hastalıklara karşı koruyup, cilde hayat veriyor. Örneğin Antik Yunan’da atletlerin vücutlarına zeytinyağı sürdükleri söyleniyor. Antik Yunan tanrılarının da zeytin ağaçlarının altında doğduğuna inanılıyor ve zeytin ağacı mutluluk, saflık, zafer ve onur simgesi olarak görülüyor.

The Body Shop Olive Scrub:

Tüm cilt türleri için uygun olan Zeytin Vücut Peelinginin formülünde, vücudu ölü hücreleden arındırmaya yardımcı olan öğütülmüş zeytin çekirdeği parçaları bulunuyor. Güney İtalya’dan temin edilen zeytinyağı, cildi yumuşatıp pürüzsüzleştiriyor. Banyo veya duş sırasında dairesel hareketlerle cilde uygulanan krem cildi ölü hücrelerden arındırıp canlandırıyor.

The Body Shop Olive Body Butter:

Normal ve kuru ciltler için geliştirilen ve zengin bir nemlendirici olan Zeytin Vücut Kremi, içerdiği organik zeytinyağı sayesinde cildi yağlıyor, yumuşatıyor, pürüzsüz ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Güney İtalya’dan temin edilen zeytinyağı, Gana’dan gelen Shea yağı ve kakao yağının kullanıldığı krem, cildin doğal nem dengesini sağlıyor kurumasını engelliyor. Dirsek, diz ve topuk gibi özellikle kuru ve sert bölgeleri yumuşatmakta etkili olan krem, cildinize derinlemesine bakım yaparak nem kazandırıyor.

The Body Shop Olive Dry Oil Mist:

Tüm cilt tipleri için kullanılabilen Zeytin Kuru Yağ Spreyi ise içeriğindeki organik zeytinyağı ile cildin ipeksi yumuşaklıkta ve nemli olmasını sağlarken, vücudunuza hafif bir zeytin kokusu da katıyor. Hızlı nemlendirme sağlamak için derhal emilen yağ, kullanım kolaylığı sağlamak için sprey şeklinde sunuluyor. Güney İtalya’da üretilen organik zeytinyağı içeren yağ spreyi, duş sonrası vücuda bolca püskürtüldüğünde cildi hafifçe nemlendiriyor ve cilt ipeksi bir görünüm kazanıyor.