Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

Haftanın Markası

Dr.Sebagh İle  Sağlıkla Işıldayan Doğal Güzellikte Bir Cilt

Dr.Sebagh İle Sağlıkla Işıldayan Doğal Güzellikte Bir Cilt

Avrupa’daki ilk kozmetik doktoru olan Dr. Jean-Louis Sebagh, özellikle yüz ve boyun üzeinde yaptığı kozmetik ilaç çalışmaları ile adını duyurmuştur. Ünlüler, modeller, sosyeteden bir sürü tanıdık yüz, Dr. Sebagh’ın Londra ve Paris’te bulunan ofislerinde anti-aging ürünleri ile bakım yaptırıyorlar.

Paris, Dr. Sebagh 28 yıl önce 1979’ta Paris Üniversitesinden plastik cerrahi dalında uzmanlığını almıştır. 1994’te, Dr. Sebagh botox, kolajen ve vitamin enjeksiyonları ile Londra’da kariyerine başlamıştır. Bu teknikleri "yaşlanmamak" prensibi ile birleştirerek gençlik ve canlılığın korunması için devrimsel çalışmalarını tanıtmıştır. Kısa sürede Londra sosyetesinde cerrahi müdahale olmaksızın cildi fiziksel olarak değiştiren ve genç görünüm sağlayan "mucize doktor" olarak ün yapmıştır.

Dünyanın en ünlü yüzlerinin arkasındaki gizli isim, kozmetik cerrah Dr. Jean-Louis Sebagh ününü insanları sadece daha genç göstererek değil aynı zaman çok daha iyi görünüm kazanmalarını sağlayarak kazandı. Dr. Sebagh kendi adını taşıyan cilt bakım serisinin Advanced Anti-Ageing Skin Care lansmanını Eylül 2004’te gerçekleştirmiştir. Böylece dünya "Sebagh etkisi" ile tanışmıştır.

Ürünler son derece basit bir fikre dayanmaktadır; Dr. Sebagh en etkili aktif içerikler seçilerek, kendine özgü ve hedefe yönelik sonuçlar için her biri yüksek oranda kullanılmıştır. Basit güzellik alışkanlığı olarak ürünler, uzun süren genç görünüm ve tazelenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlayacak. Dr.Sebagh ürünleri Sephora mağazalarında satışa sunulmuştur.