Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

Haftanın Markası

Fresh Line

Fresh Line

Doğal ve büyük bir kısmı el yapımı olarak üretilen güzellik ve bakım ürünlerinin dünya çapında ünlü markası Fresh Line, Mayıs ayında Kanyon’da açtığı mağazası ile Türk tüketicileri ile buluştu.

Dünyadaki ilk mağazasını 1994 yılında Atina’da açmış ve bugün Yunanistan, İngiltere, Rusya ve Kazakistan’da bulunan mağazalarıyla tamamen doğal güzellik ve bakım ürünlerine yönelik bir mağazalar zinciri olan Fresh Line’ı alışılagelmiş güzellik ve bakım ürünlerinden ayıran en önemli özellikleri hiç kuşkusuz en düşük seviyede katkı ve koruyucu madde içermesi, buna karşılık kozmetiğin izin verdiği en yüksek oranda esansiyel (özyağ) yağlar içermesi ve Parafin, Paraben, Silikon, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), P.G. (Propylene Glycol), TEA (Triethanolamine) gibi kimyasal ve ayrıca hayvansal katkı maddelerini ürünlerinde kesinlikle kullanmadan doğal olarak üretilmesidir.


Doğal antioksidanlar ve vitaminlerle korunan Fresh Line ürünleri bu özelliklerinden dolayı hassas ciltler, hamileler ve bebekler için de çok uygundur.


Fresh Line; Yüz, saç, vücut bakımı, Spa ürünleri, doğal aromaterapik bakım ve masaj yağları, bitkisel tedavi ürünleri ve özel kokulu ürünlerden oluşan yaklaşık 400 çeşitlik geniş bir yelpazeye sahip.İlk mağazasını İstanbul’da açan Freshline, ilk 2 sene içerisinde mağaza sayısını 5’e çıkarmayı hedefliyor. Fresh Line Kanyon’da Zemin Kat 143 numarada (0212 353 0884) tüketicilerle buluştu.