Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Makyöz Bobbi Brown’dan Bahar Makyajı Önerileri

Makyöz Bobbi Brown’dan Bahar Makyajı Önerileri

Baharı makyajımıza yansıtmak için öncelikle yüze biraz pembelik katıyorum. Kremsi, ışıltılı yapılarla oynayarak hafif pembelik katabilirsiniz. İşte sezon için birkaç öneri:

Bronz Bir Ten: Bronz bir ten herkese çok yakışır. Büyük bir fırça yardımıyla bronz pudrayı güneşin yüzünüze vurduğu bölgelere uygulayın: alın, yanaklar, burun ve çene. Kolayca dağılan ve doğal bir bronzluk veren bir bronz pudra seçin. Eğer çok turuncu görünürse bir açık tonunu deneyin. Yanaklarınıza pembe allık uygulayın.

Işıltılı Gözler: Göz alıcı güzel bir ışıltı için ince yapılı ürünler kullanmalısınız. Simli krem formüllü farı göz kapağınıza uygulayın. Asla ışıltılı bir ürün üzerine başka bir ışıltılı ürün uygulamayın.

Doğal Dudaklar: Her bayan makyajsızken bile onu güzel gösterecek bir ruja sahip olmalı. Bu sezon, dudakların doğal rengi ile oynuyorum. Yumuşak bir ifade için dudaklarınızı rujunuzu uyguladıktan sonra krem yapıda bir dudak kalemi ile belirginleştirin. Bu aynı zamanda rujunuzun kalıcı olmasını da sağlar.