Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

All About Eyes Serum – De-Puffing Eye Massage

All About Eyes Serum – De-Puffing Eye Massage

Gece geç saate kadar çalıştınız mı? Ya da eğlenceli bir geceden döndünüz ve göz altınızda torbalarla mı uyandınız? Bu günlerde kimin 15 dakikasını göz maskesine ayıracak vakti var ki?

Yeni Clinique All About Eyes Serum De-Puffing Eye Massage, içerdiği likit-jel serum ve anında ferahlık sağlayan roll on uygulama başlığıyla göz altına masaj yapar, koyu halka ve torbaların görünümünü azaltır, aydınlatır.

Göz altındaki torbalanmalar; alerjilerden, göz altının hassaslaşmasından ve bilgisayar karşısında çok uzun süre kalınması sonucu göz sıvılarının burada birikmesinden kaynaklanabilir.
YENİ All About Eyes Serum’un medikal seviyedeki paslanmaz çelik roll on başlığı uygulama sırasında göz altına masaj yaparak mikro sirkülasyonu destekler. Ve burada biriken sıvıları azaltır. Özel formülü cildin daha pürüzsüz ve nemli olmasını sağlar.

Dermatologlar tarafından yaratılan ilk kozmetik markası Clinique ‘in yeni ürünü Alerji Testinden Geçmiştir, %100 Parfümsüzdür.
Göz çevresine anında ideal nem ve pürüzsüzlük sağlar. Kafein ve Humulus Lupulus özü gibi içeriklerle göz çevresini yatıştırıp rahatlatır. Torbalanmaları giderir.

Pratik ambalajı sayesinde istediğiniz an ugulayabilir ve çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sabahları ideal bir makyaj bazı oluşturur ama eğer arzu ederseniz gece de uygulayabilirsiniz. Gün içinde istenilen sıklıkta uygulama tekrarlanabilir.