" />
Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15

Clinique’den sadece Sephora’ya özel bir ürün "Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 Pudra Fondöten". Yalnızca Sephora mağazalarında satışa sunulan Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 fondöten, porselen gibi pürüzsüz ve duru bir cilt yaratarak, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Eşsiz dokuya sahip pudra kıvamlı fondöten, kuru ciltlerin yumuşaklığını artırıp nem dengesini koruyor, yağlı ciltlerin parlamasını engelliyor ve fazla yağı azaltıyor. İçeriğindeki UVA ve UVB filtreleriyle cildi dış etkilerden koruyor, güneş ışınlarının cilde doğrudan temasını engelliyor.

Terlemeye ve neme karşı dayanıklı olan pudra bazlı fondötenin özel üretim tekniği sayesinde, cilt doğal ve pürüzsüz bir görünümle beraber rahatlık hissine de kavuşuyor. 6 farklı tonu bulunan Clinique Almost Powder Makeup SPF 15, parfüm ve yağ içermeyen formülüyle akneye neden olmuyor. Asyalı kadınların uyguladıkları özel yöntemlerden ilham alınarak Tokyo’da üretilen fondöten, Şubat 2009’a kadar sadece Sephora mağazalarında cildine özen gösteren kadınlarla buluşuyor.