Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Dermalogica Cilt Yaşlanmasına Meydan Okuyor

Dermalogica Cilt Yaşlanmasına Meydan Okuyor

Dermalogica, cildin yaşlanmasına neden olan biyokimyasal reaksiyonları kontrol altına almaya yönelik ileri teknoloji ürünü Dynamic Skin Recovery SPF 30, ile ciltteki kırışıklık, lekelenme, nemsizlik, elastikiyet ve güç kaybı gibi yaşlanma belirtilerine savaş açıyor.

Amerika’nın ilk profesyonel cilt bakım sisteminin yaratıcısı Dermalogica, olgun ve zamansız yaşlanmış ciltlerde kırışıklıklara neden olan biyokimyasal tetikleyicileri inceleyerek, cilt yaşlanmasını kontrol altına alan Dynamic Skin Recovery SPF 30 nemlendiriciyi geliştirdi. Dynamic Skin Recovery SPF 30, cilde eksiksiz bir nemlendirme sağlarken cildi güçlendiriyor ve yaşlanmaya sebep olan etkileri en aza indiriyor.

Dynamic Skin Recovery SPF 30, zamansız yaşlanma izlerini belirginleştikten sonra gidermek yerine bunları oluşumlarından önce kontrol altına alıyor. İçeriğindeki beyaz çay, c vitamini ve meyan kökü ile serbest radikalleri etkisiz hale getiren Dynamic Skin Recovery SPF 30, glukozamin, soya proteini, e vitamini ve özel peptidlerle de hücre hasarlarını önlüyor, cildin kolajen miktarını dengede tutuyor.

Dynamic Skin Recovery SPF 30, suni koku ve renklendirici içermeyen nemlendirici özel formülüyle, çevre kirliliği ve UV ışınlarının ciltte yarattığı lekelenme ve nem kaybı gibi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor. Güneş koruyucu özelliğiyle cildi gün ışığının zararlı etkilerinden uzak tutarken cilde uzun süreli bir nemlendirme sağlayarak cildin doğal yapısını ve elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor.