Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Rouge Dior Lip Balm

Rouge Dior Lip Balm

Rouge Dior Dudak Balmı, güzellik ve cazibe yaratmak konusundaki bu doğal yetenekten ve Dior’un kadınlara güzellik ve mutluluk veren ürünlere duyduğu sonu gelmez ateşli arzudan doğdu.

Dudak bakımı ve renklendirme bu yenilikçi ve modern üründe tam bir uyum içinde bir araya geliyor. Rouge Dior ürünlerinin en taze, en çok bakım sağlayan, en nazik ürünü. Dudak bakımı ve makyaj arasında seçim yapmak zorunda olduğunuz günler geride kaldı. Dudaklar aynı anda hem ışıltılı kırmızılarla canlanıyor hem de koruyucu dudak bakımı ürünüyle besleniyor. Rouge Dior dudak Balmı’nın aşırı sofistike olmaktan uzak ama çizgi üstü bir zarafet taşıyan ışıltılı renkleri anında göze çarpar. Yarattığı tazelik ve modernlik dolu cazibe gençlik, ışıltı ve canlılık saçıyor.

10 Kat Daha Doğal Kaynaklardan Uretilen Dudak Bakımı Bilesenleri, Devrim Yaratan Bir Yağ ile Zenginlestirildi

İçerdiği doğal kaynaklı dudak bakımı bileşenleri klasik bir ruja kıyasla on kat daha fazla* olan Rouge Dior dudak Balmı’nın dokusu kusursuz bir yumuşaklığa sahiptir ve mükemmel kalıcılık sağlar. Formülün temelinde yıldız bir bileşen yatar: Kristal Yağı. Ekstra yumuşak fakat zengin bir tabaka yaratarak dudakların bakımını yapan, onları yeniden canlandıran, koruyan, renklendiren ve Dior laboratuvarlarında geliştirilmiş olan doğal bir dudak bakımı bileşeni. Akmayan, yağlı bir his bırakmayan, bulaşmayan bir doku. Doğal Kristal Yağının saf şeffaflığı sayesinde dudaklar yoğun bir yumuşaklık kazanır, aynı anda hem dolgun hem de ışıltılı bir görünüm alır ve rengini daha önce hiç olmadığı gibi ortaya çıkarır.

Garden Party, Escapade, Milly... Rouge Dior Dudak Balmı tonları isimlerini doğadan aldı; bu, Christian Dior’un couture tasarımlarına ilham veren bahçelere ve çiçeklere olan aşkından kalan miras. Rouge Dior Dudak Balmı buketi, kadınlara her gün kendi doğal couture tarzlarını yaratma şansı sunan ender bir çeşitliliğe sahip paletiyle, toplam 14 renkten oluşuyor. İster mercan, ister gül ağacı, ister yoğun pembe olsun tüm tonlar, yüze sağlıklı, genç bir pembelik veriyor. Dudakların şeffaflığı artıyor ve modern büyüleyiciliğin sağlıklı ışıltısını ortaya çıkarıyor.