Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Max Factor’den Yeni False Lash Effect Waterproof Maskara

Max Factor’den Yeni False Lash Effect Waterproof Maskara

Max Factor’den yeni False Lash Effect Waterproof Maskara, suya dayanıklı formülü ve sunduğu takma kirpik etkisi ile yaz ayları için ideal!

Max Factor’den yeni False Lash Effect Waterproof Maskara, takma kirpik etkisi ve 2 kat daha hacimli kirpikler sunmasının yanı sıra suya dayanıklı! Yazın maskaranızı tüm gün bozulmadan taşımanız için ideal...

Sıcak havalarla birlikte nemin artması ve deniz mevsiminin gelmesi, göz makyajının hızlı bir şekilde bozulmasına neden olabilir. Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün yeni False Lash Effect Waterproof Maskara’sı, False Lash Effect Maskara’nın tüm özelliklerinin yanı sıra, suya dayanıklı formülü ile maskaranızın akmasına karşı dayanıklılık sağlıyor.

Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara’nın yüzde 50 daha büyük ve özel fırçası sayesinde, maskara her kirpiğin dibinden ucuna kadar uygulanıyor; kirpiğin doğal şeklini koruyarak etrafını kaplıyor ve kirpiği kalınlaştırıyor. Gözlerinize inanamayacağınız bir hacim etkisi oluşturuyor. Ayrıca kirpikleri sertleştirmeden kuruduğu için kirpikler esnekliklerini koruyor ve doğal bir görünüme kavuşuyor. Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara, takma kirpik etkisi yanında, kirpiklerinizden emin olmaya ihtiyaç duyduğunuz anlar için ideal!

Makyaj Uzmanı Nur Toktay, "Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara için "Takma kirpiklere gerek kalmadan takma kirpik etkisi ve dolgun kirpikler elde edebildiğiniz gibi sıcak havalar ve deniz mevsimine rağmen göz makyajınız bozulmuyor, gözler çarpıcılığını koruyor. Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara’yla her koşulda kirpikler çok daha hacimli ve gözler çok daha dikkat çekici" diyor.

Siz de Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara ile yaz mevsiminde karşılaştığınız zorlu durumlarda bile çarpıcı gözlere sahip olun!