Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Estee Lauder’dan Yepyeni Bir Parfum: Modern Muse

Estee Lauder’dan Yepyeni Bir Parfum: Modern Muse

Yumuşak, narin ve feminen ama aynı zamanda özgüveni yüksek, güçlü ve özgür bir ruh...
Tarz sahibi ve orjinal, tanıştığı herkese ilham veriyor, üstelik tek bir kelime etmeden; gülüşüyle, tarzıyla ve duruşuyla...

Estée Lauder’ın modern kadının dualitesini anlattığı ilham veren parfümü Modern Muse ile tanışın.

Koku:

Modern Muse’un içerikleri seçilirken dünyada yaşayan 10 master parfümörden biri olan Harry Fremont’un bahçesinden esinlenilmiştir.
Harry Fremont bahçesindeki çiçeklerin sadeliği ile modern kadının kompleksitesini harmanlayarak ortaya eşsiz bir eser çıkarmıştır.

Modern Muse içeriğindeki karşıt ve bugüne kadar bir araya getirilmemiş çiçeksi ve odunsu akordlarla güç ve zerafetin çekici zıtlığını yansıtmaktadır.

İçeriğindeki akordların dualitesi sizi cazibeli dünyasına davet ediyor:
Sparkling Jasmine Accord: Çin’den gelen Yasemin zambağının feminen dokunuşu ile floral notaların canlılığı, modern kadının kreatif enerjisi ve manyetik çekiciliğini temsil eder.
· Sleek Woods Accord: Paçuli ile biraraya getirilen Madagaskar vanilyası ve Kehribar modern kadının güçlü duruşu, özgürlüğü ve yüksek özgüvenini yansıtmaktadır.
Parfümün dualitesi her kadının parfümle kendi duruşuna uygun bir bağ kurmasına imkan vermektedir. Bazıları parfümü çiçeksi notaları baz alarak tanımlarken bazıları daha odunsu notalarla tanımlayacaktır.