Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Nihat Odabaşı, Note markasının yüzü oldu

Nihat Odabaşı, Note markasının yüzü oldu

Türkiye yepyeni bir renkli kozmetik markasıyla tanışıyor. Kaçırmamak için NOTE’unuzu alın.

smi ile özel, ilk ve tek, benzersiz, rakipsiz, yatırım ve AR-GE açısından güçlü, kampanya sözcüsü açısından selektif bir renkli kozmetik markası olan NOTE sınırsız renkleriyle ve ürünleriyle kadınların iç dünyalarını yansıtıyor.

Kozmetik deneyimi eskilere dayanan ekibin bilgi birikimiyle üretilen ürünlerde, rengarenk ve sınırsız çeşitliliğin, kalıcılığın ve kalitenin uygun fiyata tüketiciye sunulması hedeflendi. Türkiye’de Mass Market için üretilen, rakibi olmayan, lüks grubun kullanıcılarını kendisine hayran bırakacak AR-GE ve içeriğe sahip fakat ekonomik olan marka birçok İLK’leri ve TEK’leri barındırıyor.


Günlük yaşamın sadeliğini de şıklığın ve zarafetin renklerini de bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, siyah ve düz hatlı ürün ambalajları ile her kadının çantasında özenle taşımak isteyeceği şık aksesuarlar niteliğinde. Ürünler Mayıs ayı itibarıyle tüketicilere sunulacak.

NOTE kampanyasının yüzü ise büyük bir sürpriz; Nihat Odabaşı. Kampanya sözcülüğü "Her kadın bir kez Nihat Odabaşı tarafından çekilmelidir" cümlesinin altını her seferinde altın harflerle çizen ve yaptığı her işte bir ilke imza atan, yüzlerce önemli isim için fark yaratan Türkiye’nin en sevilen ve başarılı tek ismine emanet edildi.


Türkiye’nin en önemli fotoğrafçılarından biri olan Nihat Odabaşı bu kez kampanyayı çekmek yerine kampanyanın yüzü olarak bir ilke imza attı.