Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

YSL Rouge Pur Couture

YSL Rouge Pur Couture

Yves Saint Laurent yeni ruju ROUGE PURE COUTURE serisinin 18 farklı renk tonunu yeni yılda 4 farklı renkle çeşitlendiriyor.
Kırmızının titreşimleri Yves Saint Laurent ‘de kendini bulan kadınların yeni yılda dudaklarını süslüyor. Yves Saint Laurent kırmızı, hayatı tüm yönleriyle yaşamayı temsil eder diyor. Kırmızı İz, aşk, şiddet, öfke, tehlikedir, çoçukluktur.

Güçlü renklerden, daha açıklarına ve en açığına kadar, sofistike görünümden, seksi görünüme hatta en doğala kadar her kadının arzusuna hitap edebilecek 22 değişik renkte.

DOKUSU:

Rouge Pur Couture, dudaklarda saflığı ve doğallığı arayanlar için "Coloreveal Teknolojisi" ile geliştirildi. Mikro kristal ve sentetik esterlerden oluşan çok saf ve yeni bir sentetik balmumu bazıyla üretildi. Bu sentetik balmumu bazı, renklerin en doğal halleriyle kendini göstermesini sağlar. Daha çok pigmentle daha yoğun renkler elde edilir ve dudaklar daha parlak ve canlı gözükür. Mükemmel renkte dudaklar, nemlendirici, anti oksidan kokteyli ve spf 15 ile geliştirilmiş dokusuyla sağlıkla ışıldar.

SONUÇ:

Uvb ışınlarına (SPF 15) karşı korur.
Saf renklerle daha yumuşak bir dokuyla,
Dudaklarınızda hafif ve kaygan bir iz bırakır.
Saten görünümünde uzun süre kalıcılık sağlar.

AMBALAJ TASARIMI:

Yves Saint Laurent sanat yönetmeni, Stefano Pilati tarafından tasarlanan yeni altın dizaynıyla Rouge Pur Couture Yves Saint Laurent makyajını simgeliyor. Kassandre logosu ise yine tüm zarifliğiyle altın rengine değerini veriyor. Siyah şerit ise tüm çekiciliği ve modernliğiyle gözler önünde.