Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Yves Saint Laurent İlkbahar Makyajı

Yves Saint Laurent İlkbahar Makyajı

YvesSaint Laurent kural tanımayan kadını bir kez daha tabuları yıkıyor. YvesSaint Laurent uluslararası makyaj artisti Lloyd Simmonds, kadınların masumiyetinin arkasındaki bohem yanlarını "Pembe Koleksiyon" ile ortaya çıkıyor.

Bol ve rahat kıyafetler içinde şık olmak olarak tanımlanabilecek modadaki bohem yaklaşımı YvesSaint Laurent2011 Bahar Makyajının hafifliğinde hissediliyor. Diğer yandan tüm hafifliğine rağmen ışıltılarla şıklığınızı pekiştiren yeni ürünler ve renkler koleksiyona zenginlik katıyor. Modern bir markiz gibi yanaklarda allık, pastel tonlar, pembeler, ışıltısıyla göz kamaştıran bir ten, hafifçe kızaran dudaklar ve derinlik kazandırılmış mürekkep mavisi gözler...


Palette Pink Celebration

Çok amaçlıkullanılabilen ve tenin güzelliğini ortaya çıkaraninci parlaklığı sağlayan palet, Yves Saint Laurent Saint -Tropez çantalarından esinlenilerek iç dizaynı yapılmıştır. PALETTE PINK CELEBRATION için makyajın aksesuarı diyebiliriz. Pembe ışıltılar ile cildinize baharın coşkusunu, enerjisini ve parıltılarını hissettirin.Ombre 5 Lumieres

Modayı, trendleri takip eden bayanlar için; tüm göz renklerini ön plana çıkaracak farklı alternatiflerde renk seçenekleri sunan, ışıltılı, kadife dokulu, pürüzsüz bir sonuç veren, uygulamayı kolaylaştıran "YvesSaint Laurent" zarafeti ve şıklığında 5 renkli göz farı paleti. Gözler mürekkep mavisiyle derinlik kazanır ve pembeyle aydınlatılarak bohem şıklık elde edilir.

Ombre Solo

Kolay uygulanabilen, kalıcılığı arttırılmış, bol ışıltılı saten etkisiyle, markanın renkler konusundakini iddiasını doğrulayan bir ürün. Yeni sezonda YvesSaint Laurentkadınının bohem bakışlarınıtamamlayıcı iki çok özel ve iddialı renkte.

Mascara Singulier

Bohemian Chic Bayanların kirpiklerinde görmek istediği tüm sonuçları bir arada sunan üç boyutlu maskara! Hacim, uzunluk ve kıvrımın yanı sıra, kirpik diplerinde yoğunluk sağlayarak, eyelinersürülmüş gibi, derin bakışlar yaratır. Sezondaki yeni koyu mor rengiyle güzelliğinize son noktayı koyabilirsiniz.


Golden Gloss

Dudakları 24 ayar altın ışıltısı ile kolayca donatır. Bahar koleksiyonunda üç yeni rengiyle dudaklarınız her zamanki gibi göz alıcı.Gül Pembesi’nden esinlenerek bu bahar altın parıltılara pembe ışıltılar eklendi.

Rouge Pur Couture

Rouge Pur Couture, dudaklarda saflığı ve doğallığı arayanlar için "ColorevealTeknolojisi" ile geliştirildi.Mikro kristal ve sentetik esterlerden oluşan çok saf ve yeni bir sentetik balmumu bazıyla üretildi. Bu sentetik balmumu bazı, renklerin en doğal halleriyle kendini göstermesini sağlar.Daha çok pigmentle daha yoğun renkler elde edilir ve dudaklar daha parlak ve canlı gözükür. Mükemmel renkte dudaklar, nemlendirici, anti oksidankokteyli ve spf15 ile geliştirilmiş dokusuyla sağlıkla ışıldar.