Gizlilik Politikası


İsim, soyisim, cinsiyet, yaş, kullanıcı adı ve parola,elektronik posta, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, sipariş alıcı bilgilerini içeren bilgileri ve daha iyi hizmet verebilmek adına bir takım kişisel bilgilerin verilmesi yapılan işlemlere göre zorunluluk gösterebilir. Tüm bu kişisel bilgiler sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunacaktır.


Tarafımıza verilen bilgiler, siparişlerinizin işleme alınması, ödeme alınması ve hizmetlerin sağlanması, müşteriye özel kampanyalar, dönemsel indirim kampanyaları, hizmetlerin kullanımına dair çıkarımlar yapılarak müşterilerine daha iyi hizmetler sunulması için geliştirmeler yapılması gibi faaliyet alanlarında kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerimiz yukarıda belirtilen amaçlara hizmet etmek için Monark Bilişim Hizmetleri Reklamcılık Elektronik Ticaret tarafından çalışanlar veya üçüncü parti firmalar ile paylaşılabilir.


Itsbeauty.com sitesinde Google Analitik gibi üçüncü parti firmaların analiz hizmetleri kullanılabilir. Bu analize yardımcı olmak için çerezler, ağ sağlaym kayıtları ve ağ işaretçileri gibi teknolojilerinden yararlanılmaktadır. Alınan bilgiler itsbeauty.com'un hizmet sağlayıcılar ile paylaşılır. itsbeauty.com sitesi ziyaret edildiğinde veya elektronik postalar görüntülendiğinde piksel etiketleri kullanılabilir.


Elektronik posta yoluyla gönderilen e-bülten listesinden çıkış yapmak istiyorsanız, bültenin en altında yer alan "Üyelikten ayrıl" butonuna tıklamanız gereklidir. Üyelik ayarlarınızı değiştirmek ve sizinle iletişim kurulmamasını talep etmek için itsbeauty.com'a giriş yaptığınızda, üyelik ekranından iletişim tercihlerinizi yönetebilirsiniz.


Kişisel bilgilerin üçüncü bir şahıs/kurum ile paylaşılması durumunda, Monark Bilişim Hizmetleri Reklamcılık Elektronik Ticaret adına itsbeauty.com kullanıcıların bilgilerinin güvende tutulması, istismara karşı korunması için her türlü makul önlemi alır. Yine de verilerin çalınması, kaybolması bu sebeple herhangi bir zarar doğması durumunda Monark Bilişim Hizmetleri Reklamcılık Elektronik Ticaret hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kullanıcılar sistemize girerek aynı zamanda sitemizde bulunan gizlilik politikasını aynen kabul etmektedir.


Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda veya bilgilerimizin güncellenmesini talep ederseniz info@itsbeauty.com adresinden elektronik posta ile veya 0212 213 56 99 numaralı telefondan yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı