Orphica Realash Kirpik Besleyici Serum

Marka : Orphica
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,00(KDV Dahil)
kargo

Kirpik Besleyici Serum

REALASH, uzun, güçlü ve yoğun kirpik hayali kuran kadınları düşünerek oluşturulan bir serumdur. Özellikle doğal olarak kısa kirpiklere sahip olan, yaşından dolayı kirpikleri kısa olan ya da i yanlış kozmetik kullanma veya kemoterapi sonucunda yıpranmış kirpiklere sahip olan kadınlara tavsiye edilir.

 

Kirpiklerinizi uzatır, güçlendirir ve yoğunlaştırır. Kirpiklerinizin hızlı uzamasını ve iyileşmesini sağlar. Dermatoloji ve oftalmoloji açısından uzmanlar tarafından test edilmiştir. Ürünün formülü, doğal keten ve aynısafa çiçeği özleri ile zenginleştirilmiştir. Atkuyruğu özü cildi temizlerken, dayanıklı ve esnek olmasını sağlar. Hazanbel özü iltihabı önler. Bu maddeler, yüzün en hassas kısmı olan gözlerin yakınındaki cildinin bakımını sağlar.

 

Bu serum, kirpiklerinizin uzun, güçlü ve çok çekici, bakışınızın de çok etkileyici olmasını sağlar. Realash ile kirpikler %83 daha uzun ve %79 daha yoğun olur. 

 

Kirpik uzama süreci yaklaşık 30 gündür. Bu süre, kirpiklerin uzun ve yoğun olması için yeterli değil. REALASH serumunun gelişmiş formülü, kirpiklerin doğal olarak uzamasını hızlandırıp, köküne kadar güçlendirerek uzun ve güçlü olmasını sağlar.  Kozmetiğin formülü, kirpiklerin dökülmesini de önler. REALASH serumun tam potansiyelini kullanmak için, günde bir, en iyisi akşam, makyajı temizledikten sonra, üst göz kapağının kirpik çizgisine uygulayın.  Yoğun kıvam ve kullanışlı aplikatör sayesinde, 3 ml serum 3 aylık kullanım için yeterlidir. Kullanımı çok kolaydır – bir hareketle muhteşem kirpik kazanabilirsiniz.

 Serumun tam etkisini 30 gün sonra görebilirsiniz fakat bazı olumlu değişiklikler daha erken görünmeye başlar. 2 hafta sonra kirpiklerinizin daha güçlü, sağlıklı ve bakımlı olduğunu fark edeceksiniz. 21 gün sonra sonuç çok daha etkileyici olacak. Sadece birkaç gün sonra yeni güzellik kazanacaksınız!

 

Bize günde bir dakika ayırın, biz de size 2 hafta sonra ile sonuçları göstereceğiz!

 

 BAĞIMSIZ ARAŞTIRMALAR REALASH SERUMUNUN ETKISINI VE YAN ETKISININ OLMADIĞINI DOĞRULAR

REALASH, katı incelemelere tabi tutulmuş olup, formüldeki aktif maddelerin kirpikleri uzattığı, yoğunlaştırdığı ve dökülmesini önlediği doğruladı. 24-45 yaş arasındaki kadın grubunun katıldığı testlerin sonuçları aşağıdaki gibidir:

 

Dermatoloji ve oftalmoloji açısından incelenmiştir

 

Teste katılan kadınların %86'sı, kirpiklerinin daha güçlü olduğunu fark etti

Bir aylık kullanımdan sonra %79 daha yoğun kirpik

Bir ay sonra %83 daha uzun kirpik

Teste katılan grubun %88'i, daha az kirpiğin döküldüğünü fark etti

Teste katılan kişilerde yan etki tespit edilmedi.

 

Realash'in kullanım çok kolaydır, sadece birkaç saniye sürer. Göz kalemine benzer pratik aplikatör, serumun tam istediğimiz gibi uygulanabilmesini sağlar. Akşam, makyajı dikkatli sildikten ve göz çevresindeki teninizi kuruttuktan sonra, REALASH serumunu, fırçanın yumuşak hareketiyle üst kirpik çizgisine sürün. Tedavi sırasında bu işlemi her gün yapın. Bu süreden sonra, kazanılmış sonuçları korumak için, REALASH serumunun haftada iki - üç defa kullanılması tavsiye edilir.

Çerez Kullanımı